GlobalOrange, applicatie ontwikkeling en IT outsourcing
Academisch geschoolde PHP, Java en dotNet specialisten tegen zeer lage tarieven.

CMS - Content Management

Enterprise Content Management

GlobalOrange implementeert Enterprise Content Management (ECM) systemen, op basis van zowel Alfresco (Open Source) Magnolia of Microsoft Sharepoint. Afhankelijk van uw doelstellingen kunnen wij u adviseren in de juiste keuze van een pakket.

In tegenstelling tot Sharepoint, kan voor Alfresco en Magnolia een 'Community' versie worden geïmplementeerd, die vrij is van licentiekosten. Uiteraard kan er in bepaalde gevallen ook worden gekozen voor de 'Enterprise' versie, waarvoor wel licentiekosten van toepassing zijn.

 Alfresco Enterprise Content Management

Alfresco ECM, WCM, DMS

Alfresco is het open source alternatief voor grote commerciële content management systemen. Alfresco ECM is zeer geschikt voor middelgrote to grote bedrijven. Naast een CMS functie heeft Alfresco uitgebreide document management (DMS) en community mogelijkheden. Lees hier meer over Alfresco


 Magnolia CMS

Magnolia ECM, CMS

Magnolia is een enterprice content management systeem dat goed aan sluit bij de wensen van middelgrote bedrijven. Het Magnolia CMS is eenvoudig op te zetten, makkelijk in gebruik en toch goed uitbreidbaar. Wij implementeren Magnolia graag voor u.

Content Management Plannen?

Neem voor meer informatie over content management contact met ons op of stel uw vraag middels onderstaande formulier:

 
Naam*  E-mail*  
 
Bericht* 
 

Waarom GlobalOrange?

GlobalOrange ontwikkelt innovatieve hoge kwaliteit web en mobiele applicaties tegen de laagst mogelijke prijs in samenwerking met haar 2 ijzersterke partners in India.

Telefonisch contact
Afspraak maken
Offerte aanvragen

Onze klanten

Referentie

Dhr G. van Room (Wegener):
"Meedenken met de klant hebben zij goed in de vingers en talloze ervaringen zijn de revue gepasseerd die dit bevestigen. Met name de flexibiliteit en het initiatiefrijk handelen van deze partner heeft ons erg geholpen in het hele traject. Ik kan iedere start-up aanraden om eens te gaan praten met GlobalOrange."

meer referenties


Locaties in Nederland en India