Unieke planningsapplicatie voor piloten.
In opdracht van Lelystad Airport ontwikkelde GlobalOrange samen met Pixplicity en AirportCreators de Lelystad Airport Runway Scheduling App, oftewel Larsa. Met deze applicatie besparen piloten tijd door hun vlucht vooraf te plannen en een start- of landingsbaan te reserveren. Tijdens het reserveren krijgen piloten direct te zien wat het meest geschikte moment is om hun vlucht uit te voeren.
Meer over LARSA.
Met de applicatie die GlobalOrange, Pixplicity en AirportCreators ontwikkelden, plannen piloten in drie eenvoudige stappen hun General Aviation-vlucht op Lelystad Airport. LARSA geeft hun de mogelijkheid om tot een uur van te voren een vlucht in te plannen, te wijzigen of te annuleren. De app houdt gebruikers tevens op de hoogte van de operationele situatie op luchthaven. Indien gewenst kunnen gebruikers hun activiteit om de drukte heen plannen.
Onze belofte.
Uw voordeel.
Whitepaper SaaS ontwikkeling.
Voorkom IT issues en ontwikkel een schaalbaar SaaS product.
Benieuwd hoe wij de ontwikkeling van uw software zouden aanpakken?
Maak nu een afspraak en u heeft snel duidelijkheid.
“Na een eerste afspraak heeft u een duidelijk beeld van de mogelijkheden en een inschatting van kosten en doorlooptijd.”
Guido Sival – Director of Business Growth
T: +31 6 3921 9218
E: guido.sival@globalorange.nl