Performance
De user interface bevat vaak meerdere zoekresultaten per pagina en functioneert dankzij uitgebreide performance optimalisatie zeer snel.
Rank a Brand is een internationale community van verantwoordelijke consumenten die duurzame en eerlijke producten en diensten willen kopen. Op Rank a Brand zijn inmiddels vrijwel alle grote merken in Nederland gerankt.
Klaar voor de toekomst
Rank a Brand is een vergelijkingsite waarmee merken een score krijgen op het gebied van MVO, met als doel om producten mensvriendelijk, klimaatvriendelijk, milieuvriendelijk en diervriendelijk maken. De applicatie is makkelijk uit te breiden en klaar is voor de toekomst.
SEO als basis
GlobalOrange ontwikkelde een slimme webapplicatie, die Rank a Brand een uitstekende SEO positie oplevert.
Community zorgt voor dynamische content
Door continue aanvulling van actuele nieuwsitems en recensies van populaire en nieuwe merken door de Rank a Brand community ontstaat dynamische content.
Ervaren IT partner
Rank a Brand, met plannen om de grootste duurzame merken-vergelijkingssite van Europa te worden, wil graag dat de bestaande webapplicatie wordt overgenomen door een andere software partner en benadert GlobalOrange.
Expert in community portal ontwikkeling
De applicatie moet een vergelijkingstool zijn, een slimme webapplicatie met webservices, die voldoet aan alle vereisten voor een moderne community portal
De user interface bevat vaak meerdere zoekresultaten per pagina en functioneert dankzij uitgebreide performance optimalisatie zeer snel.
De wensen van de eindgebruikers worden vervuld door middel van een roadmap en het continue schakelen met de product owner van Rank a Brand.
GlobalOrange zette Agile en Scrum ontwikkelmethoden in, ter optimalisatie van het gebruiksgemak en de efficiëntie in relatie tot het einddoel van de klant.
Laat uw gegevens achter op onderstaand formulier en wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.
“Ik nodig u van harte uit voor een vrijblijvend adviesgesprek over de beste aanpak van de ontwikkeling van uw software.”